Pathfinder: Darkness Time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pathfinder forum
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Nova klasa forum competition

Go down 
2 posters
AuthorMessage
DM
Admin
DM


Broj postova : 349
Join date : 2012-09-01
Age : 34
Lokacija : Sinarius

Nova klasa forum competition Empty
PostSubject: Nova klasa forum competition   Nova klasa forum competition EmptySun Nov 03, 2013 9:07 pm

Joj, vidi sto opet uradih xD

Uglavnom, ostavljam vas da se vi jebete sa ovime Razz

Radi se o izradi nove klase. Debata ce se odrzati na forumu i trajati ce dok god ja ne zatvorim ovaj topic(ja jako brzo radim stvari, jelte).

Da bi vas potaknuo na razmisljanje, uciniti cemo ovo malim natjecanjem.
Buduci da nas je samo troje, podijeliti cemo nagrade na 3 mjesta.

1. Igrac koji osvoji prvo mjesto ce od mene, DMa, dobiti dopustenje da koristi bilo koji jedanu stvar iz bilo koje knjige, ukljucujuci 3rd party publishere i DND 3,5.

2. Igrac koji osvoji drugo mjesto ce od mene, DMa, dobiti 2 hero pointa.

3. Igrac koji osvoji trece mjesto ce od mene, DMa, dobiti 1 hero point i cokoladu.

Kako se natjecemo?

Ovako, predlazite mi interesantne ideje za klase. Prilozite nesto tipa BABa, HPa, nekog abilitya, bilo cega, diskutirajte medusobno itd.
Ne zelim vidjeti samo razgovor sa nabacanim idejama, zelim vidjeti diskusiju medu igracima.

Nakon toga cu ja sve to procitati, uzeti neke stvari o kojima ste pricali i napraviti klasu.
Igrac cijih ce najvise ideja biti u toj klasi ili cija ce cijela ideja biti ta klasa odnosi pobjedu i prvo mjesto.

Dakle...khm...pocnite, ne?

Ukoliko nista od vas ne uzmem, jbg, bijelo frende.
Back to top Go down
https://pfand.forumcroatian.com
DM
Admin
DM


Broj postova : 349
Join date : 2012-09-01
Age : 34
Lokacija : Sinarius

Nova klasa forum competition Empty
PostSubject: Re: Nova klasa forum competition   Nova klasa forum competition EmptySun Nov 03, 2013 9:20 pm

Umalo zaboravih xD

Uz ideju uvijek MORA biti dana neka generalna ideja klase.

Stvari tipa:

Hit die: d8

I to je samo to, necu uvazavati.
Back to top Go down
https://pfand.forumcroatian.com
Alexa

Alexa


Broj postova : 56
Join date : 2012-09-01
Age : 33

Nova klasa forum competition Empty
PostSubject: Re: Nova klasa forum competition   Nova klasa forum competition EmptyMon Nov 04, 2013 1:23 pm

Ok...ajmo ovako, nisam rasist i nije mi namjera ikoga uvijediti, ideja se jednostavno činila zabavnom, ali ovdje ću predložiti i novu KLASU i novu RASU jer bi se ionako najviše trebale igrati zajedno Razz


klasa: ROB rasa: CRNAC

Predlažem na početku veći CON i STR jer jelte moraju biti izdržljiviji i fizički jači zbog rada, dok INT, WIS i CHA nisu bitni.

Mogu nositi većinu armora, nisu spellcasteri, i bilo koji alingment, ali se većinom preporuča da nije lawful..xD Što se tiče oružja, može: lopata, motika, lanac s kuglom na kraju i neki manji kao dartovi, ali recimo od kostiju životinja..

Trebali bi imati veći movement speed, npr 40ft, možda nekakve bonuse na skillove kao što su: APPRAISE, CLIMB, ESCAPE ARTIST, INTIMIDATE, PERCEPTION, SURVIVAL i SWIM..
Po noći, plus na skrivanje xD

Predlažem slabi will save, ali veći reflex ili fortitude..

Od featova i special abilityja nez, fkt ih nez napamet..ali recimo nešto što će mu dati na brzini napada, možda da radi 2 odjednom, ili da može lancem zavezati nekoga ili da dobije kakav plus u obrani i skrivanju.. predlažite Razz
Back to top Go down
DM
Admin
DM


Broj postova : 349
Join date : 2012-09-01
Age : 34
Lokacija : Sinarius

Nova klasa forum competition Empty
PostSubject: Re: Nova klasa forum competition   Nova klasa forum competition EmptyMon Nov 04, 2013 2:23 pm

Jako mi se svida Very Happy

Con i fortitude su mu visoki jer je izdrzljiv jer ipak robuje po cijele dane.
Str mu mora biti visok jer ipak treba snage za robovati cijeli dan.

Will save je nizak jer je crnac.

Brzi movement speed je tu da brze pobijegne od robovlasnika.

Skillovi tipa survival, climb, swim su tu da mu pomognu u bijegu od robovlasnika.

Skill appraise je tu da bolje procijeni vrijednost toga sto je ukrao.

Lawful nije jer je lopov i ne voli slusati gazdu.

Reflex mu takoder pomaze u bjezanju.

Jako mi se svida Very Happy odlicna fora Very Happy
Back to top Go down
https://pfand.forumcroatian.com
Alexa

Alexa


Broj postova : 56
Join date : 2012-09-01
Age : 33

Nova klasa forum competition Empty
PostSubject: Re: Nova klasa forum competition   Nova klasa forum competition EmptyMon Nov 04, 2013 2:44 pm

Hahaha, drago mi je Smile i dobro si interpretirao xD ma da, ne mora baš uvijek biti kriminalac da olakšamo roleplay..ipak se dosta njih rodilo u ropstvu, a da ništa nisu učinili (barem još nisu..xD)...
Back to top Go down
Sponsored content





Nova klasa forum competition Empty
PostSubject: Re: Nova klasa forum competition   Nova klasa forum competition Empty

Back to top Go down
 
Nova klasa forum competition
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Nova rasa forum competition
» Nova kampanja
» Slike

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Pathfinder: Darkness Time :: Offgame :: Arhiva-
Jump to: