Pathfinder: Darkness Time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pathfinder forum
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak

Go down 
+2
Crash
DM
6 posters
Go to page : 1, 2  Next

Maksimir ili Jarun
Maksimir
Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak Vote_lcap33%Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak Vote_rcap
 33% [ 2 ]
Jarun
Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak Vote_lcap33%Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak Vote_rcap
 33% [ 2 ]
Jebi me, oh DMu...napumpaj me ko Uzular zmaja
Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak Vote_lcap33%Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak Vote_rcap
 33% [ 2 ]
Total Votes : 6
 
Poll closed

AuthorMessage
DM
Admin
DM


Broj postova : 349
Join date : 2012-09-01
Age : 34
Lokacija : Sinarius

Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak Empty
PostSubject: Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak   Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak EmptyWed Sep 05, 2012 6:29 pm

Evo, najavljujem sessione.
Da se dogovorima u koliko sati i gdje se nademo.
Niksa, pofuraj laptop jebemte :* <3
Pored toga imamo sitan problemcic glede rostilja:
Nemamo resetku xD
Dog se oko toga i koliko bi tko para ponio.
Sex srbija Ajduk :*


Last edited by DM on Thu Sep 06, 2012 2:52 pm; edited 3 times in total
Back to top Go down
https://pfand.forumcroatian.com
Crash

Crash


Broj postova : 12
Join date : 2012-09-01
Age : 33
Lokacija : Zagreb

Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak Empty
PostSubject: Re: Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak   Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak EmptyWed Sep 05, 2012 11:37 pm

Imam ja resetku jedino nemam auto za pofurat ju do Jaruna i natrag...

Predlozio bih da se nademo relativno rano tipa oko 13-14h, obavimo shopping i krenemo Very Happy
Back to top Go down
josh

josh


Broj postova : 31
Join date : 2012-09-01

Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak Empty
PostSubject: Re: Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak   Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak EmptyThu Sep 06, 2012 9:35 am

12 najkasnije da sto prije mozemo krenut sa novom kampanjom a i treba doc do tamo. iskreno predlozio bi 11
Back to top Go down
josh

josh


Broj postova : 31
Join date : 2012-09-01

Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak Empty
PostSubject: Re: Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak   Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak EmptyThu Sep 06, 2012 9:44 am

pitanje ocemo bundek il jarun i uzmite u obzir da bi bilo zgodno sto ranije doc ne samo zbog igre nego da i dobimo mjesto, bundek mi se cini blize svima a i brijem da ima vise mjesta za peč. treba se uzet i ugljen i trebali bi neka drva rješit da se sve to može zapalit

ugl hrpa posla i treba se danas oko toga dogovorit
Back to top Go down
DM
Admin
DM


Broj postova : 349
Join date : 2012-09-01
Age : 34
Lokacija : Sinarius

Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak Empty
PostSubject: Re: Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak   Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak EmptyThu Sep 06, 2012 9:50 am

Bundek je le penis.
Jarun je le ftw.
U jednom trenu bi se bacio u vodu, al ne zelim niti prismrditi onom toksicnom otpadu koje nazivaju Bundek.
Back to top Go down
https://pfand.forumcroatian.com
TerraTron

TerraTron


Broj postova : 3
Join date : 2012-09-02

Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak Empty
PostSubject: Re: Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak   Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak EmptyThu Sep 06, 2012 9:54 am

Jarun ofc
Uzmite u obzir i moguće vremenske (ne)prilike.
Back to top Go down
DM
Admin
DM


Broj postova : 349
Join date : 2012-09-01
Age : 34
Lokacija : Sinarius

Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak Empty
PostSubject: Re: Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak   Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak EmptyThu Sep 06, 2012 10:13 am

Samo da najavim, nezz kakvo ce biti vrijeme ali zadnji session se MORA odigrati preko dana jer ce biti dugacak i da imamo vremena zapoceti novu kampanju.
Back to top Go down
https://pfand.forumcroatian.com
Jungle-Vibes

Jungle-Vibes


Broj postova : 57
Join date : 2012-09-02
Lokacija : u dubini manduševca

Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak Empty
PostSubject: Re: Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak   Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak EmptyThu Sep 06, 2012 12:12 pm

ja sam za bundek...
temperatura: Sunčano s malom naoblakom, a ujutro je na širem gradskom području moguća i kratkotrajna magla. Vjetar uglavnom slab. Najniža jutarnja temperatura zraka bit će između 11 i 14, a najviša dnevna od 23 do 25 °C.

brijem da će ti bit prehladno za kupanje...but as you wish, ja se nebum kupal.

a iskreno nisam baš ni s parama, dal svi želite baš roštiljat? ak ne, ja sam čak i za pionirac. anyone?
što se tiće vremena, ja mogu najranije u 2 krenut
Back to top Go down
Jungle-Vibes

Jungle-Vibes


Broj postova : 57
Join date : 2012-09-02
Lokacija : u dubini manduševca

Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak Empty
PostSubject: Re: Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak   Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak EmptyThu Sep 06, 2012 12:40 pm

u svakom slučaju... možemo navečer nastaviti kod mene u podrumu...ali mi danas za to morate javit.
Back to top Go down
DM
Admin
DM


Broj postova : 349
Join date : 2012-09-01
Age : 34
Lokacija : Sinarius

Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak Empty
PostSubject: Re: Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak   Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak EmptyThu Sep 06, 2012 1:01 pm

Kk...nalazimo se u 12.
Pocet cemo zadnji combat, tko kasni se ne mora bojati, nece propustiti combat jer ce vjerojatno trajati satima.
Onima koji kasne cu ja paziti na likove da ne poginu.

Sada novi poll.
Back to top Go down
https://pfand.forumcroatian.com
DM
Admin
DM


Broj postova : 349
Join date : 2012-09-01
Age : 34
Lokacija : Sinarius

Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak Empty
PostSubject: Re: Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak   Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak EmptyThu Sep 06, 2012 1:55 pm

Molim ove koji vole kurac da ga izvade iz usta i kazu svoje misljenje.
Back to top Go down
https://pfand.forumcroatian.com
josh

josh


Broj postova : 31
Join date : 2012-09-01

Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak Empty
PostSubject: Re: Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak   Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak EmptyThu Sep 06, 2012 2:33 pm

hm gle nema smisla ic onda skroz do jaruna ak bi kod grge nastavili

ajde onda rađe maksimir
mozes se tam gavran kupat ak oš

i onda nam je brze sve rjesit kasnije a ne 2 puta cijeli grad prelazit
tj e cca gubitak od 3h
Back to top Go down
Alexa

Alexa


Broj postova : 56
Join date : 2012-09-01
Age : 33

Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak Empty
PostSubject: Re: Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak   Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak EmptyThu Sep 06, 2012 2:33 pm

Meni odgovara i vrijeme zbog vlaka i mjesto, iako mi je svejedno, Jarun ili Bundek, ne vidim neku razliku, oboje su kupališta i nisu baš prečista, ali jbg, snaći ćemo se drunken Rolling Eyes može poslije kod Grge, što se mene tiče. Smile
Back to top Go down
DM
Admin
DM


Broj postova : 349
Join date : 2012-09-01
Age : 34
Lokacija : Sinarius

Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak Empty
PostSubject: Re: Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak   Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak EmptyThu Sep 06, 2012 2:34 pm

Jarun 100%
Bundek je samo Josko izvalio.

Gdje u Maksimiru?
Sjedit cijeli dan u kaficu?
Back to top Go down
https://pfand.forumcroatian.com
josh

josh


Broj postova : 31
Join date : 2012-09-01

Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak Empty
PostSubject: Re: Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak   Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak EmptyThu Sep 06, 2012 2:39 pm

gle vecin ak ne svi zivimo blizu maksimira
koj kurac ic do jaruna igrat dnd ak necemo rostiljat sto se iskreno meni i ne da
a do tamo trebam sat vremena jahat pa onda ponovo nazad do dubrave
Back to top Go down
josh

josh


Broj postova : 31
Join date : 2012-09-01

Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak Empty
PostSubject: Re: Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak   Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak EmptyThu Sep 06, 2012 2:41 pm

a gle sjedio bi na travi na bundeku maksimiru il jarunu ista stvar tak da
ja sam u potpunosti za maksimir a i u ostalom znamo tocno di su ducani itd
ponesite dekicu il nes
ja brijem da cu ja
i ofc pivu
Back to top Go down
DM
Admin
DM


Broj postova : 349
Join date : 2012-09-01
Age : 34
Lokacija : Sinarius

Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak Empty
PostSubject: Re: Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak   Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak EmptyThu Sep 06, 2012 2:42 pm

Sto drugi misle na to?
Izjasnite se ili dobijte kurac.
Tvrtko jedini nece moci sutra pa cu mu dati kurac.
Back to top Go down
https://pfand.forumcroatian.com
Alexa

Alexa


Broj postova : 56
Join date : 2012-09-01
Age : 33

Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak Empty
PostSubject: Re: Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak   Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak EmptyThu Sep 06, 2012 2:51 pm

I dalje mislim da bi ova rasprava bila puno brža da smo se prebacili na chatbox. Meni je svejedno gdje, iako sam isto htjela baciti se u vodu jer nisam bila na moru :/ ali ne želim da odluka ovisi samo o meni, tako da ljudi, javite se.
Back to top Go down
DM
Admin
DM


Broj postova : 349
Join date : 2012-09-01
Age : 34
Lokacija : Sinarius

Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak Empty
PostSubject: Re: Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak   Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak EmptyThu Sep 06, 2012 2:53 pm

Novi poll
Back to top Go down
https://pfand.forumcroatian.com
josh

josh


Broj postova : 31
Join date : 2012-09-01

Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak Empty
PostSubject: Re: Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak   Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak EmptyThu Sep 06, 2012 3:31 pm

uvijek postoji opcija bazena kaj se tice kupanja a gubit vrijeme kad se moze igrat nema smisla po meni
pogotovo na jahanje u tramu do jaruna
Back to top Go down
Jungle-Vibes

Jungle-Vibes


Broj postova : 57
Join date : 2012-09-02
Lokacija : u dubini manduševca

Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak Empty
PostSubject: Re: Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak   Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak EmptyThu Sep 06, 2012 4:16 pm

jarun je fkt za kuratz... imamo 7 dana jahanja na devi do tam i nazad.

bundek je ok, ali maximir po meni je još najbolji, makar kak sam rekao 24 stupnja će biti, pa ako se imate još uvijek volju bacit u vodu slobodno,
btw ja sa frendom idem često na bazene (večinom jednom tjedno), stoga nam se slobodno možete pridružit, josh je već rekao da će ić s nama.

i da, prek chata bi se mogli puno više dogovorit, to nam fali.
kupite si sendviče ili neka peciva i GG.

i neku knjigu s tvrdim koricama, da imate po čemu ispunjavat sheet.


i btw poslušajte pjesmu do kraja!
https://www.youtube.com/watch?v=chSaLtz8lks
Back to top Go down
Alexa

Alexa


Broj postova : 56
Join date : 2012-09-01
Age : 33

Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak Empty
PostSubject: Re: Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak   Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak EmptyThu Sep 06, 2012 4:48 pm

Samo da pitam, gdje idete na bazen, koliko je upad i kojim danom najčešće idete? Smile
Back to top Go down
Jungle-Vibes

Jungle-Vibes


Broj postova : 57
Join date : 2012-09-02
Lokacija : u dubini manduševca

Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak Empty
PostSubject: Re: Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak   Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak EmptyThu Sep 06, 2012 4:58 pm

do sad smo išli na mladost (jarun) (jer je zasigurno najljepši bazen, i najmanje ljudi)
radnim danom smo išli, jer je karta 15kn. vikendom je 20 ili 25. a nedam tolko para ^^
radnim danom bazeni rade od 9-14h,
mi smo znali krenut ujutro večinom oko 10 pa smo tam oko 11, i do 13h smo na bazenima. (govorim o unutarnjim)
Back to top Go down
Alexa

Alexa


Broj postova : 56
Join date : 2012-09-01
Age : 33

Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak Empty
PostSubject: Re: Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak   Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak EmptyThu Sep 06, 2012 5:52 pm

Ok, ja sam za, ajde onda pošalji pm kad bi se išlo idući put, ili pošalji poruku na 098 998 5734
Back to top Go down
DM
Admin
DM


Broj postova : 349
Join date : 2012-09-01
Age : 34
Lokacija : Sinarius

Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak Empty
PostSubject: Re: Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak   Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak EmptyThu Sep 06, 2012 6:54 pm

Maksimir it is.
Sutra u 12 u Maksimiru.
Pa cemo polako...i bolno.
Back to top Go down
https://pfand.forumcroatian.com
Sponsored content





Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak Empty
PostSubject: Re: Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak   Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak Empty

Back to top Go down
 
Zadnje session Godslayera i prvi session Darkness Timea u petak
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Petak il subota?
» Iduci session
» IDUCI SESSION!!!
» Iduci session
» Idući session

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Pathfinder: Darkness Time :: Offgame :: Arhiva-
Jump to: